Ogłoszenia parafialne – 4 Niedziela Zwykła
Ogłoszenia parafialne – 4 Niedziela Zwykła
1.Dziękuję rodzinom za dbanie o czystość i kościoła. Dziękuję za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła. Dziękuję p. S. Borkowskiej za złożoną ofiarę na wystrój kościoła. W tym tygodniu tę posługę przejmuje 5 kolejnych rodzin z kolejki.
2. Różaniec przed sumą w następną niedzielę, poprowadzi róża p. S. Deptucha
3.Jutro Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej ze Mszy św. poświęcenie gromnic. Taca z poniedziałku przeznaczona jest na wspólnotę sióstr klarysek w Sandomierzu.
4. Dziś po Mszy św. o 10.00 spotkanie OAZY.
5. Za tydzień po Mszy św. o 10.00 kolejna katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
6. Próba scholi 30 minut przed sumą.
7. Dziś o 16.30 zapraszam dzieci i rodziców klasy III. Poświęcę dzieciom książeczki i wspólnie pomodlimy się za ich rodziny prosząc Jezusa o Jego błogosławieństwo dla nich i jak najlepsze przygotowanie się do przyjęcia Jezusa Eucharystycznego..
8. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
-w każdy z tych dni specjalne modlitwy i nabożeństwa
-odwiedziny chorych w piątek od 8.00
-spowiedź w piątek od 16.30
–na wieczorowej Mszy w piątek poświęcę dzieciom z klasy 4 które ukończyły obchód I piątków miesiąca specjalne pamiątkowe obrazki i je przekażę dzieciom.
9. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz pomocy chorym kapłanom diecezji sandomierskiej.
10. We wtorek z racji wspomnienia św. Błażeja na Mszy sw, o 17,00. poświęcenie jabłek-zapraszam
