LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA

CEREMONIARZE

  1. Michał Sziffer
  2. Michał Wiącek

LEKTORZY

1. Łukasz Wiącek

2. Eryk Reguła

3.Maciej Sobolewski

4. Kacper Tereba

LEKTORKI – MODLITWA WIERNYCH

1. Diana Rusin

2. Łucja Jagoda

3. Martyna Kaczorowska

4. Martyna Nowak

5. Emilia Wit

6. Magdalena Kubiś

7. Oliwia Kosiorowska

8. Julia Szypuła

9. Karolina Tyburczy

MINISTRANCI

1. Marcin Kosek

2. Jakub Kosek

3. Kacper Tereba

4. Michał Drapała

5. Mateusz Drapała

6. Łukasz Wiącek

7. Stanisław Garbacki

8. Maciej Sobolewski

9. Paweł Węglarz

10. Adam Węglarz

11. Jakub Wiącek

12. Krzysztof Konsur

13. Sebastian Rodzeń

14. Dawid Wiącek

15. Mateusz Wiącek

16. Marcin Szypuła

17. Mateusz Mazur

18. Szymon Wawrzonek

19. Kamil Płaza

20. Ryszard Pater

21. Patryk Kasica

22. Filip Drżał

23. Kacper Drapała

24. Jakub Jankowski

25. Robert Pater

26. Kacper Wawrzonek

27. Kacper Gawroński

SCHOLA PARAFIALNA -”SIKORKI”

PRÓBY SCHOLI ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O GODZINIE 9.30

Opiekun-Sylwia Rauch-organista

1. Anna Sobolewska

2. Aleksandra Rodzeń

3. Karolina Mokrzycka

4. Magdalena Kubiś

5. Magdalena Wiącek

6. Oliwia Kosiorowska

7. Katarzyna Pisarczyk

8. Emilia Konsur

9. Kinga Stolarz

10. Martyna Nowak

11. Alicja Grądzka

12. Julia Szypuła

13. Kinga Olszowy

14. Julia Jankowski

15. Emilia Wit

16. Małgorzata Konsur

17. Martyna Kaczorowska

18. Wawrzonek Natalia

19. Eliza Wawrzonek

20. Weronika Kubiś

21. Katarzyna Wiącek

22. Iwona Wiącek

23. Monika Reguła

24. Patrycja Kata

25. Julia Konefał

26. Julia Stolarz

37. Magdalena Dziuba

RÓŻE RÓŻAŃCOWE

SPOTKANIA MODLITEWNE I  ZMIANA TAJEMNIC ODBYWAJĄ SIĘ W PIERWSZĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA PO MSZY ŚW. O GODZINIE 7.30 I 10.00

I.

1.Cecylia Wiącek-zelator

2.Janina Pyryt

3.Stanisława Grądzka

4.Maria Paluszek

5. Janina Konsur

6.Maria Konsur

7.Dorota Wiącek

8. Zofia Tęcza

9.Zofia Kosek

10. Halina Antosz

11. Bronisława Kurpisz

12. Bogusława Reguła

13. Anna Dziuba

14. Maria Tęcza

15. Maria Kwaśnik

16. Bronisława Rusin

17. Maria Gerlak

18. Maria Samojedna

19. Anna Wiącek

20. Maria Kaczorowska

II.

1.Ewa Siębor-zelator

2. Alicja Rodzeń

3. Zofia Śmieszek

4. Grażyna Tylutka

5. Kusik Kazimiera

6. Monika Kusik

7. Janina Dziuba

8. Zofia Żarkowska

9. Zofia Nowak

10. Józefa Grądzka

11. Krystyna Wilk

12. Maria Wit

13. Weronika Sobolewska

14. Marta Wit

15. Zofia Kwaśnik

16. Elżbieta Wit

17.Marta Lasota

18. Zofia Siębor

III.

1.Janina Wargacka-zelator

2.Dorota Bajek

3. Maria Bieleń

4. Maria Borucińska

5. Genowefa Drapała

6. Cecylia Gołąbek

7. Urszula Grądzka

8. Stefania Jaskot

9. Stefania Koniarz

10.Maria Stec

11. Weronika Kosiorowska

12. Zofia Ozga

13. Krystyna Panek

14. Teresa Plizga

15. Genowefa Puk

16. Maria Reguła

17. Krystyna Sito

18. Weronika Sobolewska

19. Halina Trznadel

20. Anna Tyburczy

IV

1. Barbara Garbacka-zelator

2. Maria Grądzka

3. Maria Drapała

4. Elżbieta Wolak

5. Barbara Wiącek

6. Halina Wiącek

7. Irena Drapała

8. Józefa Dziuba

9. Anna Siębor

10. Maria Żarkowska

11. Ewa Antosz

12. Stanisława Panek

13. Maria Nowak

14. Zofia Golis

15. Teresa Jarosz

16. Anna Puk

17. Maria Puk

18. Grażyna Reguła

19. Antonina Grądzka

20. Rębisz Maria

V.

1.Maria Stec-zelator

2. Janina Straub

3. Adela Kosek

4. Stanisława Wiącek

5. Janina Nowak

6. Maria Kosiorowska

7. Wioletta Gola

8. Józefa Wiącek

9. Józefa Reguła

10. Teresa Puk

11. Krystyna Jaskot

12. Maria Drapała

13. Krystyna Sobolewska

14. Joanna Konefał

15. Ewa Siekierska

16. Maria Zuba

17. Ewa Jamróz

18. Weronika Hopek

19. Elżbieta Wawrzonek

20. Maria Stolarz

VI

1. Teresa Płaza-zelator

2. Agnieszka Aszenger

3. Dorota Rosół

4. Zofia Rusin

5. Antonina Kwaśnik

6. Maria Kwaśnik

7. Teresa Wawrzonek

8. Zofia Wiącek

9. Bożena Kopeć

10. Aniela Kopeć

11. Krystyna Zdeb

12.Janina Zdeb

13. Maria Jagoda

14. Maria Puk

15. Ewelina Drapała

16. Dorota Drapała

17. Stanisława Wit

18. Teresa Nizioł

19. Maria Tęcza

20. Teresa Żarkowska

VII

1.Maria Rzeszut- zelator

2. Marta Konsur

3. Maria Cudo

4. Janina Rusin

5. Maria Rusin

6. Aniela Nowak

7. Janina Deptuch

8. Maria Puk

9. Elżbieta Puk

10. Elżbieta Straub

11. Urszula Konsur

12. Bożena Jagoda

13. Małgorzata Kuraś

14. Joanna Kasica

15. Janina Maciąg

16. Ewa Saternus

17. Renata Siębor

18. Halina Nowak

19. Zofia Jagoda

20. Irena Tęcza

VIII

1. Roman Nowak-zelator

2. Wacław Garbacki

3. Józef Antosz

4. Stanisław Żarkowski

5. Andrzej Drżał

6. Józef Drapała

7. Jan Rusin

8. Tadeusz Jamróz

9. Tadeusz Siekierski

10. Jan Puk

11. Benedykt Puk

12. Jan Plis

13. Rafał Plis

14. Piotr Żarkowski

15. Jan Wawrzonek

16. Józef Wilk

17. Józef Pycior

18. Kazimierz Szypuła

19. Marcin Szypuła

20. Marcin Kosek

IX

1. Leokadia Drapała-zelator

2. Józefa Kwaśnik

3. Maria Węglarz

4. Genowefa Sziffer

5. Małgorzata Konefał

6. Kopeć Bernadetta

7. Maria Kasica

8. Anna Kobylarz

9. Zofia Kotas

10. Emilia Tyburczy

11. Anna Wiącek

12. Lucyna Konefał

13. Grażyna Drapała

14. Anna Kubiś

15. Maria Konefał

16. Maria Węglarz

17. Marta Wrona

18. Weronika Szczęch

19. Julia Konefał

20. Aneta Kosiorowska

X

1.Oliwia Kosiorowska-zelator

2. Katarzyna Pisarczyk

3. Karolina Mokrzycka

4. Natalia Wawrzonek

5. Emilia Konsur

6. Julia Konefał

7. Magdalena Kubiś

8. Julia Stolarz

9. Julia Szypuła

10. Alicja Grądzka

11. Martyna Nowak

12. Kinga Stolarz

13. Diana Rusin

14. Magdalena Wiącek

        Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży-Lipnica

1. Magdalena Kubiś-prezes

2. Oliwia Kosiorowska-zastępca prezesa

3. Karolina Mokrzycka-sekretarz

4. Katarzyna Pisarczyk-zastępca sekretarza

5. Alicja Grądzka-skarbnik

6. Magdalena Wiącek-członek

7. Martyna Nowak-członek

8. Eliza Wawrzonek-członek

9. Natalia Wawrzonek-członek

10. Dorota Tęcza

       Szkolne Koło Misyjne Lipnica 2018/19

1.Julia Jankowski

2. Filip Drżał

3. Emilia Wit

4. Jakub Jankowski

5. Małgorzata Konsur

6.Katarzyna Wiącek

7. Iwona Wiącek

8. Weronika Kubiś

9. Patrycja Kata

10. Monika Reguła

11. Julia Konefał

12. Julia Stolarz

13.Martyna Kaczorowska

14. Karolina Tyburczy.

15.Patryk Kasica

16. Magdalena Dziuba

17.Paulina Wiącek

18. Edyta Konsur

19.Filip Drżał

20. Wiktoria Węglarz

21. Kinga Stolarz

22. Alicja Grądzka

23. Kamil Płaza

24. Marcin Konefał

25. Julia Szypuła

26. Paweł Wiącek

27. Paulina Kopeć

28. Martyna Nowak

29. Natalia Wawrzonek

30. Eliza Wawrzonek.

Dziewczęca Służba Maryjna Lipnica

1.Sylwia Drżał

2. Wiktoria Kata

3. Amelia Puzio

4. Milena Żarkowska

5. Julia Kusik

6.Katarzyna Wiącek

7. Iwona Wiącek

8. Weronika Kubiś

9. Patrycja Kata

10. Monika Reguła

11. Julia Konefał

12. Julia Stolarz

13.Martyna Kaczorowska

14. Karolina Tyburczy.

15. Małgorzata Konsur

16. Edyta Konsur

17. Paulina Wiącek