Diecezjalne spotkanie modlitewne „Margaretek”
comment : 0
27 czerwca w Klimontowie miało miejsce Diecezjalne Spotkanie Apostolatu „Margaretka” w którym wzięły udział przedstawicielki naszych lipnickich Margaretek. Co raduje podczas tego wyjazdu powstała nowa „Margaretka” w Lipnicy omadlająca o. Roberta Krawwca OFM Cap. który współprowadzi naszą lipnicką Grupę Mdlitwy Ojca Pio. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia przesłane przez Panie w nim uczestniczące.




